Pomysł na białą dietę Pomysł na białą dietę

Pomysł na białą dietę

  • -

Pomysł na białą dietę

Wybielanie zębów Toruń w White&Beauty to skuteczny zabieg estetyczny, który zwalczy Twoje przebarwienia. Bezbolesny, nieszkodliwy, i skuteczny ma jednak, jak każde wybielanie, jedną wadę. Należy utrzymywać białą dietę.

Co to jest biała dieta?

Biała dieta jest to wyeliminowanie z diety produktów, które mają w swoim składzie barwniki spożywcze. Nie ma tutaj znaczenia czy barwniki są pochodzenia naturalnego, czy też sztucznego. Po wybielaniu zębów białą dietę należy utrzymywać do 7 -14 dni. W czasie wybielania zwiększa się porowatość szkliwa, więc barwniki mają ułatwioną drogę do wnętrza zębów. Porowatość zmniejsza się w ciągu tygodnia, więc problem znika.

Zalety białej diety

Biała dieta to nie kara. Według badań biała dieta to samo zdrowie, ponieważ wiąże się automatycznie ze wzrostem spożywania nabiału. Takie produkty jak kefir, naturalny jogurt, maślanka czy biały ser ma w składzie praktycznie tylko białko. Białko spełnia dużą rolę w odchudzaniu, ponieważ przyśpiesza metabolizm. Zawarty w nabiale wapń zwiększa ilość wydalanego z naszego organizmu tłuszczu. To prawie tak, jakby jeść i chudnąć.

Spokojnie! Dozwolone są również inne produkty

Często podczas rozmowy z klientem wpada on w popłoch. Białą dietę utożsamia jedynie z nabiałem, a niesłusznie. Oczywiście w takim wypadku trudno nie posiłkować się nabiałem, zwłaszcza, że jest on zdrowy dla naszych zębów. Mówimy tu o takich produktach, jak: sery białe (twarogowy, mozzarella, kozi), twaróg, mleko, kefir, maślanka, jogurt, zsiadłe mleko. Na tym się jednak nie kończy. Bez przeszkód można spożywać ryby najlepiej pieczone lub na parze, owoce morza, kurczak, drobiowe wędliny (na 2 dni po zabiegu), ryż, ziemniaki, kasza, makaron biały, białe pieczywo, płatki o otręby zbożowe, wiórki kokosowe, kalafior, cukinia i bakłażan bez skórki, korzeń pietruszki i selera, ogórek szklarniowy, biała fasola, czosnek, kalarepa, biała kapusta, biała rzodkiew oraz banany.

Zadzwoń i zapisz się na wybielanie zębów Toruń w White&Beauty!